Wanika Explo - Usługi saperskie, wyburzenia strzałowe, materiały wybuchowe

Nasze atuty Wieloletnie doświadczenie na rynku

Firma Wanika Explo powstała jako odpowiedź na stale rosnące na rynku polskim zapotrzebowanie na kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie wykonywania robót strzałowych i obrotu materiałami niebezpiecznymi.

Pomimo krótkiego czasu działalności na rynku, firma ma bogate doświadczenie zawodowe w obcowaniu z materiałami wybuchowymi dzięki  długoletniemu funkcjonowaniu w branży górniczej pod znakiem firmowym PPHU „WANIKA”.

Szybkość, solidność i niezawodność działania

Wychodząc na przeciw wysokim wymaganiom naszych klientów dajemy gwarancję  błyskawicznej i profesjonalnej odpowiedzi na każde zapytanie ofertowe. Zlecenia wykonujemy szybko i terminowo 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a pełna elastyczność oferty pozwala na dostosowanie się do oczekiwań każdego, najbardziej wymagającego klienta.

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail lub fax,  a nasi pracownicy udzielą informacji na wszelkie pytania.

 

Szeroki wachlarz oferowanych produktów i usług

Mając na celu sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów nasza oferta handlowa zapewnia profesjonalizm i kompleksowość wyniesioną do rangi standardu.  Aktywnie dopasowujemy ją do stale zmieniających się potrzeb rynku poszukując coraz to nowszych produktów i usług, aby każdy klient znalazł to czego potrzebuje.

Aktualności

Aktualność z dnia

30 Październik 2014

Konferencja Naukowo - Techniczna

X Jubileuszowa Konferencja Naukowo - Techniczna

Więcej